Nogometni Dresovi

Dana 20. studenog započelo je Svjetsko nogometno prvenstvo u Kataru 2022. Qatar je doživio poraz u prvoj utakmici Svjetskog prvenstva, čak i s prednošću kao domaćin Svjetskog prvenstva izgubio je 0:2 od Ekvadora. Nakon utakmice trener Sanchez je rekao: "Napetost nas je porazila."

Ekvador se ne ističe snagom, ali Katar je kod kuće bio potpuno svladan i nije pogodio gol do 33. minute. Katar je pucao 5 puta, ali niti jedan nije pogodio okvir gola, vratar Ekvadora Galindes nije imao što raditi cijelu utakmicu.

Zatim će se reprezentacija Katara sučeliti s afričkim prvakom Senegal i veteranskim velikanom Nizozemska.

Nogometni Dresovi...
ما را در سایت Nogometni Dresovi دنبال می کنید

برچسب : Ekvadora,Nizozemska, نویسنده : ALLIAN sportskidres بازدید : 96 تاريخ : دوشنبه 30 آبان 1401 ساعت: 20:24

<p class="MsoNormal"><span style="mso-spacerun:'yes';font-family:等线;mso-bidi-font-family:'Times New Roman';
font-size:10.5000pt;mso-font-keing:1.0000pt;">Christian Ronaldo i Pepe vodili su popis. Ovo je peto putovanje Svjetskog kupa za Christiana Ronalda.</span></p><p class="MsoNormal"><b><span style="font-family: 等线; font-size: 10.5pt;"><a href="https://www.sportskidres.com/svjetsko-prvenstvo-2022-4573/portugal-4602">Portugal</a></span></b><span style="mso-spacerun:'yes';font-family:等线;mso-bidi-font-family:'Times New Roman';
font-size:10.5000pt;mso-font-keing:1.0000pt;">&nbsp;26 Popis </span><span style="mso-spacerun:'yes';font-family:Cambria;mso-fareast-font-family:等线;
font-size:10.5000pt;mso-font-keing:1.0000pt;">č</span><span style="mso-spacerun:'yes';font-family:等线;mso-bidi-font-family:'Times New Roman';
font-size:10.5000pt;mso-font-keing:1.0000pt;">lanova:</span><span style="mso-spacerun:'yes';font-family:等线;mso-bidi-font-family:'Times New Roman';
font-size:10.5000pt;mso-font-keing:1.0000pt;"><o:p></o:p></span></p><p class="MsoNormal"><span style="mso-spacerun:'yes';font-family:等线;mso-bidi-font-family:'Times New Roman';
font-size:10.5000pt;mso-font-keing:1.0000pt;">Golman: Dioro Costa (Porpoto), Ruize-Sa (Wolves), Patrics (Rim)</span></p><p class="MsoNormal"><span style="mso-spacerun:'yes';font-family:等线;mso-bidi-font-family:'Times New Roman';
font-size:10.5000pt;mso-font-keing:1.0000pt;">Stražari: Dallot (Manchester United), Cantonelo (Manchester City), Danilo Perrara (Paris Saint-Germain), Pepe (Porto), Ren Dias (Manchester City), Antonio Silva (Benfica), Nunno Montez (Paris Saint-Germain), Wortmund)</span></p><p class="MsoNormal"><span style="mso-spacerun:'yes';font-family:等线;mso-bidi-font-family:'Times New Roman';
font-size:10.5000pt;mso-font-keing:1.0000pt;">Sreditelj: Palinia (Fulham), Ruben-Nevis (Wolves), Beardo-Silva (Manchester City), Bruno Feandez (Manchester United), Joan Mario (Benfica), Matus-Nusseus (Wolves), Ortavio (Portsing), Vitinia-Ferrara (Paris Saint-Germain), William Cavoli (Royal Betis)</span></p><p class="MsoNormal"><span style="mso-spacerun:'yes';font-family:等线;mso-bidi-font-family:'Times New Roman';
font-size:10.5000pt;mso-font-keing:1.0000pt;">Napada</span><span style="mso-spacerun:'yes';font-family:Cambria;mso-fareast-font-family:等线;
font-size:10.5000pt;mso-font-keing:1.0000pt;">: Cristiano Ronaldo (Manchester United), Andre Silva (Leipzig), Gentalo Ramos (Benfica), John Felix (Atletletic Madrid), Raphael Loao (Millan), Ricardo-Olta (Braga)</span><span style="mso-spacerun:'yes';font-family:等线;mso-bidi-font-family:'Times New Roman';
font-size:10.5000pt;mso-font-keing:1.0000pt;"><o:p></o:p></span></p>

برچسب : Portugal, نویسنده : ALLIAN sportskidres بازدید : 92 تاريخ : شنبه 28 آبان 1401 ساعت: 7:41

Upravo je završeno 16. kolo Premier lige. Na najnovijoj ljestvici Arsenal 37 bodova, Manchester City 32, Newcastle United 30, Tottenham 29.

12. studenog Arsenal je u gostima pobijedio posljednjeplasirane Wolvese 2:0 i nastavio zauzimati prvo mjesto s 12 pobjeda, 1 remijem i 1 porazom. Taj poredak ostat će do Božića, a Topnici u crveno-bijelom Dresovi Arsenal tada će pojedinačno krenuti na Svjetsko prvenstvo.

Istoga dana Brentford je golom u 98. minuti svladao Manchester City 2:1 i tako protivniku zadao drugi poraz u Premier ligi ove sezone. Uz to, Newcastle United je pobijedio Chelsea 1:0, zauzevši treće mjesto s 30 bodova.

برچسب : Dresovi Arsenal, نویسنده : ALLIAN sportskidres بازدید : 83 تاريخ : دوشنبه 23 آبان 1401 ساعت: 18:49

6. studenog, u 15. kolu Premier lige 2022/23, Arsenal se suprotstavio Chelseaju u "Londonskom derbiju". Chelsea je kod kuće izgubio od Arsenala 0-1. Gabriel je u svom Dresovi Arsenal postigao jedini pogodak. Chelsea je pretrpio niz od 4 poraza, dok se Arsenal vratio na prvo mjesto u Premier ligi.

U 63. minuti Arsenal je iz kuta s desne strane ubacio Saku, a Gabriel je iz blizine pogodio pored gola. Na kraju Arsenal 1-0 Chelsea.

Nakon 13 utakmica Arsenal je imao 11 pobjeda, 1 remi i 1 poraz. Arsenal je ponovno prestigao Manchester City i prvi je na ljestvici Premier lige, s 2 boda više od Manchester Cityja i 8 bodova više od trećeplasiranog Tottenham Hotspura.

U 15. kolu Premier lige 5. studenog 2022./23. Manchester City je kod kuće pobijedio Fulham rezultatom 2-1, Alvarez je postigao 1 gol, a Haaland je pogodio jedanaesterac.

U 17. minuti Gündoğan je izveo direktan ubacio, a Alvarez s 12 metara s desne strane šesnaesterca ubacio u mrežu. U 28. minuti Cancelo je matirao Wilsona u šesnaestercu, a Pereira je realizirao jedanaesterac za Fulham za 1-1. U drugom poluvremenu De Bruyne je ubacio iskosa s lijeve strane, a Haaland glavom zabio, ali je isključen zbog ofsajda. U 95. minuti Robinson je u šesnaestercu posuo preko De Bruynea. Harland je u Dresovi Manchester City izveo jedanaesterac u donji lijevi kut. Manchester City je pobijedio 2-1.

Manchester City se protiv Fulhama suprotstavio 18 puta, uz 15 pobjeda i 3 remija. Ovom pobjedom Manchester City ima bod više od Arsenala i privremeno je na vrhu ljestvice. Manchester City i Arsenal još se nisu sastali ove sezone. Hoće li Manchester City do kraja sezone osvojiti tri uzastopna naslova u Premier ligi ili će Arsenal nakon 19 godina ponovno osvojiti naslov u Premier ligi?

برچسب : Dresovi Manchester City, نویسنده : ALLIAN sportskidres بازدید : 66 تاريخ : دوشنبه 16 آبان 1401 ساعت: 20:04

Dana 1. studenog, u skupini A Lige prvaka, Liverpool je pobijedio Napoli 2-0, prekinuvši Napolijev niz od 13 pobjeda. Salah i Nunez zabili su po jedan gol. Nakon ove utakmice i 5 pobjeda i 1 poraz. Napoli i dalje zauzima prvo mjesto u skupini s jednim golom prednosti, a Liverpool drugi.

Salah je u Dresovi Liverpool postigao gol i izabran je za igrača utakmice. Salah je zabio u 5 uzastopnih utakmica Lige prvaka, te je postigao 7 golova i 1 asistenciju u 5 utakmica u skupini, trenutno zauzima prvo mjesto na listi strijelaca Lige prvaka ove sezone.

Sva četiri prvoligaša plasirala su se u osminu finala Lige prvaka. Liverpool zauzima 2. mjesto u skupini A s 5 pobjeda, 1 porazom i 15 bodova, Tottenham zauzima 1. mjesto u skupini D s 3 pobjede, 2 remija i 1 porazom s 11 bodova, Chelsea zauzima 1. mjesto u skupini E s 3 pobjede, 1 remijem i 1 porazom s 10 bodova Manchester City zauzima 1. mjesto u skupini E s 3 pobjede i 2 remija. Umnožak 11 bodova na prvo mjesto u skupini G.

برچسب : Dresovi Liverpool, نویسنده : ALLIAN sportskidres بازدید : 115 تاريخ : پنجشنبه 12 آبان 1401 ساعت: 20:09

font-size:10.5000pt;mso-font-keing:1.0000pt;">29. listopada, 14. kola Premier lige 2022./23., Chelsea je izgubio 1-4 od Brightona. Chelseajev rekord od 9 utakmica bez poraza prekinut je otkako je Potter došao.</span></p><p class="MsoNormal"><span style="mso-spacerun:'yes';font-family:等线;mso-bidi-font-family:'Times New Roman';
font-size:10.5000pt;mso-font-keing:1.0000pt;">Chelsea je uzastopno griješio u ovoj utakmici i poslao dva autogola. U 5. minuti Thiago Silva je pogriješio u zale</span><span style="mso-spacerun:'yes';font-family:Cambria;mso-fareast-font-family:等线;
font-size:10.5000pt;mso-font-keing:1.0000pt;">đ</span><span style="mso-spacerun:'yes';font-family:等线;mso-bidi-font-family:'Times New Roman';
font-size:10.5000pt;mso-font-keing:1.0000pt;">u, pa je Trossard ubacio pred gol, Brighton je poveo 1:0. Potom je Cheek slu</span><span style="mso-spacerun:'yes';font-family:Cambria;mso-fareast-font-family:等线;
font-size:10.5000pt;mso-font-keing:1.0000pt;">ajno zakucao loptu u svoja vrata u naknadnom izbijanju, a brani</span><span style="mso-spacerun:'yes';font-family:Cambria;mso-fareast-font-family:等线;
font-size:10.5000pt;mso-font-keing:1.0000pt;">&nbsp;Chalobah napravio je i autogol u potjeri obrane u prvom poluvremenu. 0:3 završilo je prvo poluvrijeme. U drugom poluvremenu Havertz je iz sredine šesnaesterca pogodio glavom za Chelsea, no Brighton je u sudijskoj nadoknadi postigao još jedan gol za popravak na 4:1.</span></p><p class="MsoNormal"><span style="mso-spacerun:'yes';font-family:等线;mso-bidi-font-family:'Times New Roman';
font-size:10.5000pt;mso-font-keing:1.0000pt;">Trenuta</span><span style="mso-spacerun:'yes';font-family:Cambria;mso-fareast-font-family:等线;
font-size:10.5000pt;mso-font-keing:1.0000pt;">no Chelsea ima 6 pobjeda, 3 remija i 3 poraza, s 21 bodom, nalazi se na 5. mjestu, 3 boda iza 4. Newcastle Uniteda. Ako se igra</span><span style="mso-spacerun:'yes';font-family:Cambria;mso-fareast-font-family:等线;
font-size:10.5000pt;mso-font-keing:1.0000pt;">i u </span><b><span style="font-family: 等线; font-size: 10.5pt;"><a href="https://www.sportskidres.com/premier-league-4182/chelsea-4197">Dresovi Chelsea</a></span></b><span style="mso-spacerun:'yes';font-family:等线;mso-bidi-font-family:'Times New Roman';
font-size:10.5000pt;mso-font-keing:1.0000pt;">&nbsp;</span><span style="mso-spacerun:'yes';font-family:等线;font-size:10.5000pt;
mso-font-keing:1.0000pt;">ž</span><span style="mso-spacerun:'yes';font-family:等线;mso-bidi-font-family:'Times New Roman';
font-size:10.5000pt;mso-font-keing:1.0000pt;">ele boriti za trofej Lige prvaka, ne bi se vi</span><span style="mso-spacerun:'yes';font-family:等线;font-size:10.5000pt;
mso-font-keing:1.0000pt;">š</span><span style="mso-spacerun:'yes';font-family:等线;mso-bidi-font-family:'Times New Roman';
font-size:10.5000pt;mso-font-keing:1.0000pt;">e smjeli doga</span><span style="mso-spacerun:'yes';font-family:Cambria;mso-fareast-font-family:等线;
font-size:10.5000pt;mso-font-keing:1.0000pt;">ati ovakvi proma</span><span style="mso-spacerun:'yes';font-family:等线;font-size:10.5000pt;
font-size:10.5000pt;mso-font-keing:1.0000pt;">aji.</span><span style="mso-spacerun:'yes';font-family:等线;mso-bidi-font-family:'Times New Roman';

برچسب : Dresovi Chelsea, نویسنده : ALLIAN sportskidres بازدید : 83 تاريخ : دوشنبه 9 آبان 1401 ساعت: 19:17

font-size:10.5000pt;mso-font-keing:1.0000pt;">Dana 29. listopada, u 14. kolu Premier lige 2022/23, Manchester City je pobijedio Leicester City 1-0. De Bruyne je u svom </span><b><span style="font-family: 等线; font-size: 10.5pt;"><a href="https://www.sportskidres.com/premier-league-4182/manchester-city-4247">Dresovi&nbsp;Manchester City</a></span></b><span style="mso-spacerun:'yes';font-family:等线;mso-bidi-font-family:'Times New Roman';
font-size:10.5000pt;mso-font-keing:1.0000pt;">&nbsp;odigrao dosta dobro i zabio prekrasan slobodan udarac te je izabran za igra</span><span style="mso-spacerun:'yes';font-family:Cambria;mso-fareast-font-family:等线;
font-size:10.5000pt;mso-font-keing:1.0000pt;">a utakmice.</span></p><p class="MsoNormal"><span style="mso-spacerun:'yes';font-family:等线;mso-bidi-font-family:'Times New Roman';
font-size:10.5000pt;mso-font-keing:1.0000pt;">Haaland odsutan zbog ozljede, Alvarez ga je zamijenio u po</span><span style="mso-spacerun:'yes';font-family:Cambria;mso-fareast-font-family:等线;
font-size:10.5000pt;mso-font-keing:1.0000pt;">etnoj postavi. </span><span style="mso-spacerun:'yes';font-family:等线;mso-bidi-font-family:'Times New Roman';
font-size:10.5000pt;mso-font-keing:1.0000pt;">Prvo poluvrijeme zavr</span><span style="mso-spacerun:'yes';font-family:等线;font-size:10.5000pt;
font-size:10.5000pt;mso-font-keing:1.0000pt;">ilo je 0-0, Manchester City je zabio 9 puta, a Leicester City 2 puta. </span><span style="mso-spacerun:'yes';font-family:等线;mso-bidi-font-family:'Times New Roman';
font-size:10.5000pt;mso-font-keing:1.0000pt;">U 48. minuti Madison je fauliran pa je Manchester City dobio slobodan udarac, a De Bruyne je zabio gol.</span></p><p class="MsoNormal"><span style="mso-spacerun:'yes';font-family:等线;mso-bidi-font-family:'Times New Roman';
font-size:10.5000pt;mso-font-keing:1.0000pt;">Manchester City je sakupio 4 uzastopne pobjede protiv Leicester Cityja u protekle 4 utakmice Premier lige, sa 1-0, 2-0, 1-0, 1-0, bez izgubljenog gola.</span><span style="font-family: 等线; font-size: 10.5pt;">Ono što je najviše oduševilo navija</span><span style="font-family: Cambria; font-size: 10.5pt;">č</span><span style="font-family: 等线; font-size: 10.5pt;">e u </span><b><span style="font-family: 等线; font-size: 10.5pt;"><a href="https://www.sportskidres.com/premier-league-4182/manchester-city-4247">Dresovi Manchester City</a></span></b><span style="font-family: 等线; font-size: 10.5pt;">&nbsp;jest da je ovom pobjedom Manchester City nadma</span><span style="font-family: 等线; font-size: 10.5pt;">š</span><span style="font-family: 等线; font-size: 10.5pt;">io Arsenal za 1 bod i privremeno na vrhu Premier lige!</span></p>

Dana 26. listopada, u 5. kolu Lige prvaka, skupina A, Liverpool je svladao Ajax 3-0 i prošao u nokaut jedno kolo ranije. Navijači u Dresovi Liverpool bodrili su svoj voljeni tim.

Liverpool nije igrao lako protiv Ajaxa. Omjer posjeda lopte bio je 50,8% naprema 49,2%, omjer šuteva 13 naprema 11. U 1 minuti na početku utakmice Ajaxov Berghuis je pogodio vratnicu, a potom je snažne udarce Sancheza i Tadića obranio Liverpoolov vratar Alisson. Liverpool je u prvom poluvremenu bio prilično pasivan, sve do 42. minute kada je Salah postigao pogodak. U 4. minuti drugog poluvremena Robertson je uputio precizan dugi pas, a zatim je glavom zabio Nunez. 3 minute kasnije Salah je asistirao, a Elliott pogodio za pobjedu Liverpoola.

Sezona 2017-18 bila je prvi put da je Liverpool sudjelovao u Ligi prvaka pod vodstvom Kloppa, a sada je Liverpool ušao u nokaut fazu Lige prvaka 6 uzastopnih sezona. Ovo je ujedno i najduži niz za Liverpool u nokautu otkako je Liga prvaka restrukturirana.

برچسب : Dresovi Liverpool, نویسنده : ALLIAN sportskidres بازدید : 97 تاريخ : جمعه 6 آبان 1401 ساعت: 19:37

Napulj, Liverpool, Bruges, Porto, Baye, Inter Milano, Chelsea, Real Madrid, Manchester City, Dortmund, Pariz i Benfica, 12 momčadi su potvrđene u osmini finala Lige prvaka. U najnovijem koeficijentu UEFA Lige prvaka Manchester City je na prvom mjestu s 2,87, Baye, Paris i Liverpool slijede od 2. do 4. mjesta, Real Madrid je na 5. mjestu.

Barcelona je upravo izgubila 0-3 od Bayea 26. listopada, navijači koji su nosili Dresovi FC Barcelona dres suočili su se s još jednim porazom kod Barceloninog doma. Barcelona se ove sezone neće moći natjecati za trofej Lige prvaka, već će s Juventusom sudjelovati u play-offu Europske lige.

Prema statistici, nakon što je Harvey vodio Barcelonu, Barcelona je u 7 utakmica Lige prvaka skupila 1 pobjedu, 2 remija i 4 poraza, te 1 remi i 1 poraz za prošlu sezonu. U posljednja 22 mjeseca, 4 puta je Barcelona izgubila s najmanje 3 gola kod kuće u Ligi prvaka, uključujući 0-3 poraz od Juventusa, 1-4 poraz od Pariza i dva puta 3-0 poraza od Bayea. Ovo se dogodilo samo dva puta tijekom prethodnih 27 godina u Ligi prvaka

برچسب : Dresovi FC Barcelona, نویسنده : ALLIAN sportskidres بازدید : 100 تاريخ : جمعه 6 آبان 1401 ساعت: 19:37

Sezona 2022-2023 Premier lige, 13 kola je završeno (zapravo 11 ili 12 kola), nijedna momčad nije bila neporažena, 3 momčadi sa samo 1 porazom, Arsenal ima 9 pobjeda, 1 remi i 1 poraz, Manchester City ima 8 pobjeda, 2 remija i 1 poraz, a Newcastle 5 pobjeda, 6 remija i 1 poraz. U posljednjoj utakmici mladići u Dresovi Newcastle United svladali su Tottenham rezultatom 2:1 te tako prestigli Chelsea i uspješno ušli među 4 najbolja Premier lige.

Trenutačno s 5 pobjeda, 6 remija i 1 porazom Newcastle je postigao 20 golova i primio 10 golova, 21 bod, pobijedio Chelsea, Manchester United i Liverpool, zauzima 4. mjesto u Premier ligi (jedna utakmica više od Chelseaja i Manchester Uniteda). 20 golova nije izvrstan učinak, ali samo 10 primljenih golova, što je najmanje u ovoj sezoni, čak 1 manje od Manchester Cityja, Chelseaja i Arsenala. Prvenstvo nije nužno momčad s najboljom obranom, ali momčad s najboljom obranom mora biti dobra.

Newcastle je, nakon što ga je prošle sezone preuzeo novi vlasnik, stabilno napredovao. Nasuprot Manchester Cityju, Liverpoolu, Chelseaju, Arsenalu, Tottenhamu i Manchester Unitedu, koji su poznati kao "BIG6" u Premier ligi, Newcastle se pozicionirao na 7. ili 8. mjesto. Prije Svjetskog prvenstva Newcastle ima 4 utakmice u Premier ligi protiv Ville, Southamptona, Crystal Palacea i Chelseaja. Ako Newcastle može zadržati top 4 poziciju prije Svjetskog prvenstva i nastavi uvoditi jake igrače u zimskom prijelaznom roku, nije nemoguće da igrači koji nose Dresovi Newcastle United osvoje trofej Lige prvaka.

برچسب : Dresovi Newcastle United, نویسنده : ALLIAN sportskidres بازدید : 105 تاريخ : چهارشنبه 4 آبان 1401 ساعت: 19:41

22. listopada, 12. krug Ligue 1, Paris Saint-Germain pobijedio je Ajaccio 3-0, Messi je nosio plavi Dresovi Paris Saint-Germain organizirao suptilnu suradnju s Mbappéom, Messi 1 pucanjem i 2 prolaza, Mbappé 1 Pass i 2 pogotka.

Dok Neymar nije mogao igrati zbog ozljede, Messi i Mbappé kao dva glavna igrača za tim. 23. minutu, Messi je poslao loptu, Mbappé je postigao s lijeve strane kaznenog prostora. 78. minutu, Mbappé je napravio loptu petom, Messi je golmana prošao izvanredno i postigao pogodak! 81. minutu, Messi je prošao loptu u sredini, Mbappé je pucao i postigao pogodak, 3-0!

Prije ove igre, Messi je igrao 15 puta za Pariz, doprinijevši 8 golova i 8 asistencija, njegova uvredljiva učinkovitost daleko je premašila u odnosu na prošlu sezonu. Ovogodišnji Svjetski kup bit će Messijev posljednji izazov svjetskom naslovu. Ako uspije doći do vrha, nesumnjivo će postati treći prepoznati "Kralj lopte" nakon Peléa i Maradone. Svaki obožavatelj nosi Dresovi Messi dobro ga želi i savršen kraj za svoju karijeru.

برچسب : Dresovi Paris Saint,Germain,Dresovi Messi, نویسنده : ALLIAN sportskidres بازدید : 77 تاريخ : دوشنبه 2 آبان 1401 ساعت: 20:16